نيمه دوم زندگيم

امروز 13 شهریور 29 سالم تموم شد رفتم توی 30 سال.

تولدم مبارک

خیلی مبارکه. خیلی داره بهم خوش می گذره. هیچی کم ندارم. همه چیز مهیاست. اسباب خوشی همیشه باهامه. روزی نبوده که غصه بخورم. اگرم بود و پیش میومد، دوز خوشیها رو بالا می بردم تا یک لحظه هم غم رو احساس نکنم.

هی بالا بردم و هی بالا بردم. تا جایی که دیگه وقت برای خوشگذرونی کم میومد. از خوابم زدم، از خوراکم، از تحرکم، از فکرم، از یادگیری، از کار، از خانواده و ...

الان که فکر می کنم به این 29 سال زندگی، می بینم که هیچی ندارم ... هیچی نیستم ... به هیچ جا نرسیدم.

الان اگه یک لحظه ... فقط یک لحظه خوش نباشم حالم بد میشه. سرم گیج میره. استخونام درد میگیره.

یادته بهت گفتم 13 خیلی نحثه؟ ولی تو همش می گفتی ناشکری نکن، تو خوشحال ترین پسر رو زمینی.

حالا منو نگاه کن!! چی می بینی؟؟

یک پسر معتاد!!! معتاد به خوش گذرونی ... خوشی های کاذب ... یه پسری که وارد نیمه دوم زندگیش شده ولی نمیدونه چی کارس!! شاید این آقا پسر خیلی چیزا بلد باشه ولی هیچ احساس مسئولیتی حتی به نیمه دوم زندگیش هم نداره.

چرا اینطوری شد؟ همین پسری که پر تحرک بود ... از فکرش استفاده می کرد ... تلاش می کرد ... چرا خودشو گم کرد؟ 

شاید خواسته اینطوری سختی های گذشتش رو جبران کنه ... شاید دیده حالا که این همه تلاش کرده و کلی پیشرفت کرده باید گذشته رو یه جوری به فراموشی بسپاره. شاید به این نتیجه رسیده که با این داشته ها جز گذروندن اوقات خوش چیز دیگه ای نصیبش نمی شه.

حالا این پسری که 30 سالش شده و هنوز هم فکر می کنه 13 عدد نحثیه و یک لحظه هم نمی تونه  خوش نباشه، چی کار باید بکنه؟؟ آیا به همین روند ادامه بده و نیمه دوم زندگیش رو هم به فکر خوش گذرونی باشه و هی دوزش رو بالاتر ببره؟؟

نه؟؟!!

می دونم چی می خوای بگی. ولی می دونی چیه؟ هیچ کدوم از اینهایی که تو خوش بودن و معنای واقعی زندگی می دونی در مورد من صدق نمی کنه. مطمئن باش حقیقت محضه. سعی هم نکن که قانعم کنی چون خیلی محکم و قوی بهت ثابت می کنم.

اصلا بی خیال ... برم به خوشیم برسم

تولدم مبارک ...

/ 13 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بابک

سلام کورش جان.تولدت مبارک.هيچوقت نديدمت.ولی نوشته های آدم به قول شاملو اتوبيوگرافی آدمه. پس يه جورايی ميشناسمت.اميدوارم نيمه ی دوم زندگيت که تموم ميشه غير از خوشی به بقيه ی چيزايی که می خوای هم رسيده باشی.

·´¯`·-» QuieT «-·´¯`·

قبلا حرفامونو زديم!! به اين خزعبلاتی که نوشتی کاری ندارم! فقط اومدم بهت کادو بزنم تفلدت مبارک ددی

ضحاک ماردوش

تولدت مبارک کورش جان :) کی گفته ۱۳ نحسه ؟ خيليم خوبه :))

مامان کيا و کتی

تولدت مبارک گلم... بچه ها هم تولدتو تبریک می گن... می دونی فکر نکن که تو با همه فرق می کنی ... همه همینطورن ... ما هممون پی اینجور چیزا هستیم، به تعداد انسانها راه وجود داره برای فرار از سختی ، از مسئولیت، از زندگی و از همه چی حتی از خودشون... و باید هی دوز این چیزا رو ببری بالاتر چون زندگی و سختی و مسئولیتها هر چی رو هم جمع می شه غیر قابل تحمل تر می شه... به هر حال اینا رو گفتم که بدونی تو تنها نیستی من و بقیه جوانها و میانسالها و پیرا هم مثل تو هستیم..... تولدت بازم مبارک امیدوارم که تا 1000 سال نامت بر بلندای جهان باشه...

آلک

تولدت مبارک اخوی .... ايشاالله هميشه موفقيت هات رو ببينم... روز به روز بيشتر .... خوشحالم که باهات دوستم کوروش جان .... زت زياد

رابعه

man chistam? zadeye yek khabe lezat bar roozi peykari ba peykari pichid man be donya amadam bi anke khod khaham tavalode nakhastat mobarak dooste man!

طلا

من طلا هستم.ميشناسی منو؟آره.ميدونم هنوز يادت نرفته.چند سال پيش بود؟يا شايد چند قرن پيش؟حالا خيلی چيزا عوض شده.من.تو.زمونه.اومدم يه چيزی بگمتو برم.شايد بخندی.ولی گوش کن.توی اين دنيای هيشکی به هيشکی اول از همه فکر خودت باش.نذار سی سال ديگه بشينی و بگی من چی کارم؟!

سميرا

سلام کوروش جان.ما که بيخبر بوديم.اما هالا تولدت مممممببببباررررررککککک عزيزم.اميدوارم که هميشه پيروز باشی.

پرستو

سلام به به تولدت مبارک البته ببخشی بعد از ۳ ماه تبریک گفتم.....من هم ۳آذر تولدم بود....تواد شوم....